Vitamin BOOM

До вашої уваги логотип і айдентика Vitamin BOOM. Vitamin BOOM — це про вітамінні коктейлі, які швидко ставлять тебе на ноги.

Після брифінгу клієнта було вирішено, що найкращим варіантом буде шрифтовий логотип в якому можна буде відобразити весь рух, динамічність, енергію.

В ньому ми втілили в життя ідею з двома «О», тому що:

 

  • Фонетично звук «BOOM» — тягучий. Пригадуєте, що в коміксах звук «BOOM» завжди зображують з декількома «О» і вони завжди об’єднанні. У той удар не простий «Kick», а «BOOM», який вивільняє купу енергії.
  • Подвійне використання літери «О», що нагадує процес крапання.
  • Процес об’єднання однієї молекули з іншою.

Ці процеси ми відобразили з акцентом на динаміку в анімації, після перегляду якої ми одразу розуміємо основну дію крапельниць — відновлення енергії.

Vitamin BOOM — це внутрішньовенна вітамінна терапія, що дозволяє організму швидко і на 100% поглинати вітаміни, мінерали, амінокислоти і антиоксиданти. Vitamin BOOM — не про медичне лікування, це про вітамінні коктейлі, які швидко ставлять тебе на ноги.

Ми створили динамічний шрифтовий логотип, який легко запам’ятовується. В анімації відобразили дифузійний процес потрапляння краплі в рідину та подальшого її розмивання.

Vitamin BOOM — це енергія. В айдентиці ми відобразили той BOOM, який очікує на вас після крапельниць. Важкий ранок — BOOM, і ти вже на ногах сповнений сил. Вчора гарно затусив — BOOM, і ти як новенький. Не вкладаєшся в дедлайни — BOOM, і ти знову продуктивний.