ТРАДИЦІЯ

ЖК Традиція – серед значної кількості пропозицій житлових комплексів у Луцьку унікальний лише один. Цінності бренду відображають та розкривають його філософію. Це емоції, які покупець відчуває при контакті з брендом. ЖК Традиція – це престиж, сучасність, впевненість та максимальний комфорт. «Традиція» – це територія щасливого життя з садом троянд, пляжем на березі ставків з неймовірним пейзажем, доріжками для бігу та безпечною зоною для дитячого відпочинку. Будинки з цікавою архітектурою, зручне планування, звукоізоляція, паркинг – це невід’ємні складові сучасного комплексу бізнес-класу.

ЗАВДАННЯ

Розробити фірмовий стиль для нового ЖК «Традиція», який продемонструє статус, характер та особливості нового житлового комплексу нашого міста, створити нове обличчя на ринку нерухомості та популяризувати його серед потенційної аудиторії . Підтримувати авторитет та провести рекламні кампанії, які популяризують житловий комплекс, підвищать продажі та вигідно виділять його серед конкурентів. Знайти метод, який допоможе показати покупцеві, що ЖК «Традиція» – це абсолютно новий, не схожий на жоден інший житловий комплекс бізнес-класу.

ВИРІШЕННЯ

Розробка брендбуку як ефективного інструменту для реалізації та використання фірмового стилю ЖК. Розробка зовнішньої та внутрішньої реклами для привернення уваги потенційних покупців. Створення фірмового стилю з нуля. Популяризація житлового комплексу шляхом реклами (зовнішня, внутрішня, контекстна, іміджева) та SMM. Розробка та підтримка авторитету ЖК, який базується на довірі, прозорості та якості. Регулярна консультація маркетолога, яка дозволяє підтримувати лідируючі позиції та статус та ринку. Використання локації ЖК і перетворення її у головну перевагу.

ПОСЛУГИ

Створення Brandbook, розробка зовнішньої та внутрішньої реклами, розробка та розміщення іміджевої реклами у друкованих періодичних виданнях, розробка контекстної реклами, регулярні консультації маркетолога та аналізування поточної ситуації на ринку нерухомості з метою планування майбутніх дій та створення прогресивних та ефективних рекламних кампаній.